| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de des stati la calculator si ce faceti la el?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

In weekend stau toata ziua. Asta inseamna de pe la 10-11 dimineata pana la 10-11 seara. laughing
In cursul saptamanii nu prea am asa mult timp, stau cam 3-4 ore pe zi.
In general stau pe facebook (desi nu fac nimic), si ma mai joc. big grin

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

In jur de 12 ore - munca, multa munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore si caut, ma mai joc, stau pe fb, ma uit la fime...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU big grin si/sau ascult muzica

| RadikalGamer a răspuns:

Cam 2 ore seara, stau pe net, Facebook, TPU, joc SA-MP. În week-end stau cam 4-5 ore dacă nu plec undeva

| 13kill13 a răspuns:

Ai prea mult timp liber si nu stii ce sa faci cu el? Da-mi si mie! laughing
Internetul e mare. Jocuri, socializare, curiozitati, muzica, filmulete, filme, anunturi, teme etc. Cand vreau sa stiu ceva, caut pe Gugal. De exemplu cand vreau sa resoftez un nou telefon, sau sa fac nu stiu ce modificari la PC, sau sa iau nu stiu ce program care nu stiu ce face. Imi ia cateva saptamani cateodata sa ajung la un rezultat. In rest...CS oh go on