| Daria a întrebat:

Cam cate ore stati zilnic la calculator? Si ce faceti cand sunteti pe net?winking

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stau vreo 5-6 ore, si raspund pe TPU, si ma uit pe facebook

| Florin a răspuns:

Eu stua vreo 8 ore,si stau pe TPU,Triburile,The west, etc, de strategie in browser

| Villy0po a răspuns:

Cred ca in jur de 5 ore sau chiar mai mult.Poi stau pe mess,facebook, TPU, youtube si depinde... uneori ma mai si jochee hee p net...:d

| Laurixu a răspuns:

Pai foarte mult timp stau la pchee hee pai intru pe mes mai rasp la intrebare la TPU ...la uit PE HI5 pe facebook, editez pose etc.:* Bftaaa; x

| Dianné a răspuns:

Depinde. Cand am chef de tastat, ploua afara si asa, stau si 5 ore sau mai mult. Cand stau pe net, sunt si pe mess, pe TPU., pe chat, pe youtube, pe spectrulrealitatii...e un site cu povesti de groaza, imi place foarte mult sa citesc, orice lectura ar fi, povesti, intamplari, eseuri, fel de fel. Aa, da. Mai scriu si in WordPad cateceva, e un fel de hobby as putea spune. big grin Dar tu, ce faci cand stai pe net?