| anonim_4396 a întrebat:

Cat de prost sa fii sa pui intrebare ca "cum sa cuceresc pe fata aiaa sau baiatu ala?" "pot sa sarut si fara limba?" "imi place de ala.cum sa il bag in seama?" ce parere aveti de aceste ineptii crunte? eu una as zice ca e momentu sa ii bagam de unde au iesit pe copii astia sa raportam toate intrebarile de acest gen si sa scapam de ei. oricum nu ajuta cu nimic siteul.eu nu mai am cum sa raspund la intrebari calumea ca vad din astea.era una zilele astea care zicea ca are 12 ani si e cu unu de 27. fetita aia ori e bolnava ori a batut-o soarta.ce parere aveti, ne punem pe ei ca sa dispara?

5 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Reposteaza la ''Totul despre TPU''.Iti raspund acolo la intrebare.

| PurityBecameBlasfemy a răspuns (pentru Lightning1997):

Am postat la adolescenti

| IndiferentXD a răspuns:

Majoritatea nu sar de 15 ani. trebuie sa'i intelegi... evita cat poti Adolescenti si Dragoste si sec...

| Rony23 a răspuns:

Alea sunt intebari de genul junk-spam-scam-fake-flood-gay
la care nu merita sa raspunzi, sunt puse de niste inapti care se distreaza la raspunsurile primite

| Crisstyanos a răspuns:

Pai daca nu ar fi si unii dinacestia noi de ce am mai rade, si poate ca ei chiar au probleme cu "pepenasul" si au nevoie de noi sa-i indreptam...nu crezi?