| SNOWTIGER a întrebat:

Buna dau funda la cel mai bun raspuns devi imi place de o fată foarte mult şi am facut un plan ca sa o cuceresc adica vorbesc cu ea frumos doar noi doi si la un moment dat o sarut ce parere aveţi

Răspuns Câştigător
| Miriamm a răspuns:

Inspiratie dintr-un film?laughing Incorect gandit! O fata nu va aprecia asta niciodata. Ti-o garantez pentru ca sunt fata. Trebuie mai intai sa o faci pe ea sa se indragosteasca de tine. Si cum o faci? Prin vorbe dulci si frumoase si multa rabdare. O fata nu se va indragosti niciodata de un baiat cu forta. Mult succes!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bafta.

| Ghosts a răspuns:

Esti muci. Da-ti foc cum sa faci asa ceva?rolling on the floor))))

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Este o iede ff prosta nu te va mai placea niciodata daca faci asta cum spunea si Mariamm cu o fata trebuie sa ai rabdare si trebuie sa fi romantic!

Succes!

| mamasitakiss a răspuns:

Parerea mea este sa ii zici inainte ca nu ar fi frumos ca dupa c o saruti sa inceapa sa rada sa zic ca nu stii sa saruti sau sa iti dea vreo palma...asa ca mai bine spune-i ca iti place de ea ..si vei vedea cum reactioneaza iar in functie de reactia ei vei stii daca sa o saruti sau nu..bafta

| GeooEuu a răspuns:

E o idee destul de buna, dar mai intai intreab-o daca te place si daca zice da, sarut-o. Succes!

| deyuionut a răspuns:

Incearca sa o faci sa te place... vorbeste frumos cu ea. privesteo in ochi. iar apoi sa te vada cand vb cu o alta fata (adica incearca sa o faci geloasa)winking sa vazi daca macar te intreaba ( cine era fata aia cu care vorbeai)winking

| IronMan2000 a răspuns:

Nu mai sta frate pe ganduri! Parerea mea ca ai putea sa incerci un sarut direct ca sa vezi cum reactioneaza. In prima zi sigur nu te mai baga in seama dar in a doua poate. Daca nu te mai baga in seama atunci nu te place, simplu.