| anonim_4396 a întrebat:

Cat de prost sa fii sa pui intrebare ca "cum sa cuceresc pe fata aia sau baiatu ala?" "pot sa sarut si fara limba?" "imi place de ala.cum sa il bag in seama?" ce parere aveti de aceste ineptii crunte? eu una as zice ca e momentu sa ii bagam de unde au iesit pe copii astia sa raportam toate intrebarile de acest gen si sa scapam de ei. oricum nu ajuta cu nimic siteul.eu nu mai am cum sa raspund la intrebari calumea ca vad din astea.era una zilele astea care zicea ca are 12 ani si e cu unu de 27. fetita aia ori e bolnava ori a batut-o soarta.ce parere aveti, ne punem pe ei ca sa dispara?

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Dar chiar te afecteza in mod direct? Eu daca vad o intrebare de genu, nici nu o citesc pana la capat! Daca vad intrebari le mai citesc rareori doar pentru amuzament.Inainte sa te mire intrebarile lor, uita-te la profil sa vezi ce varsta au.Bine,unele intrebari sunt puse la misto, asa ca nu are rost sa-ti bati capu cu toti pustani, raspunde unde o intrebare serioasa, asta daca ai buna placere.In rest, evita'ihappy

| Doηηa a răspuns:

În mare parte sunt de acord cu tine.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu zic sa nu tratam situatia intr-un mod atat de drastic,stiu,sunt de-a dreptul patetici insa, gandeste-te, sunt milioane de persoane care pun astfel de intrebari, daca te enervezi la fiecare astfel de intrebare pe care o vezi, unde ajungi? Sunt doar pustani de 12 ani care nu stiu sa se bucure de viata si nu au altceva de facut decat sa intre pe TPU in speranta ca poate dau cu nasul de distractiehappy. Sari peste intrebarile de acest gen si treci la cele serioase, oricum, multe dintre ele sunt puse la misto.Bye!

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

De fapt eu nu o faceam.invatam exersand pe mana.nu as fi indraznit pentru ca eram foarte timida.asa ca stii nu toti suntem la fel

| FadetoBlack a răspuns:

Okay, cum se spunea, ignoră, din păcate nu se poate face nimic momentan...:-s

| Vladuthz a răspuns:

Eu nu inteleg de ce te freaca pe tine atat de mult grija altora, probabil pentru ca esti atat de slab incat nu te poti concentra pe propria persoana laughing.

| PurityBecameBlasfemy a răspuns (pentru Vladuthz):

Frate cand nu vezi pe site altceva in afara de copile... la cap cu vreju incepi sa te enervezi.fiindca vreau sa ajut si nu am pe cine din cauza ca trebuie sa dau 100 de pagini pana gasesc cateva intrebari

| Vladuthz a răspuns:

Hmm, sincer nu prea am vazut asemenea intrebari, de fapt doar una ieri, si ei sunt oameni care au nevoie de ajutor daca stai sa te gandesti bine. De parca tu nu-ti puneai intrebari de genu,, trebuie sa sarut cu limba sau fara" laughing Hai sa fim seriosi, si daca nu o faceai bv tie.

| SugarSkull a răspuns:

Nu judeca asa de aspru. Si pe mine ma enerveaza intrebarile de genul dar gandeste-te ca sunt puse de copii de 12-13 ani care nu prea gandesc. Peste un an sau doi or sa-si dea seama singuri ca sunt penibili.

| PurityBecameBlasfemy a răspuns (pentru SugarSkull):

Crezi?

| SugarSkull a răspuns (pentru PurityBecameBlasfemy):

Da, cei ce pun acum intrebari stupide or sa-si revina [poate nu toti, dar in numar mare da]. Stai linistit/a, ca vin altii din urma.