| AvalohAlyn a întrebat:

Cat timp ocupa TV-ul si computerul in viata voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intre 3-6 ore pe zi, nu mai mult ca nu face bine, stii vorba aceea:
Ce-i prea mult, strica!
La multi ani, AlanTigergerid!
Te pup!

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Câteva ore pe zi, ceva mai mulți ani din viață!
La mulți ani!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

In vacanta aproape ziua.
In timpul scolii nu prea.

| Gregory a răspuns:

Salut. Păi depinde de zi (uneori sub 5 ore, alteori peste). La televizor nu prea mă uit, deoarece nu mai găsesc lucruri interesante de vizionat, așa că prefer mai mult calculatorul, fiindcă oferă o gamă variată de posiblități de petrecere a timpului liber. happy
Dar tu cât timp petreci în fața lor?

| Pricked a răspuns:

In unele zile, ocupa mult timp, insa, cateodata, uit de ale.

| thegatekeeper a răspuns:

La TV nu ma uit deloc de cativa ani. In timpul scolii, petrec la computer in jur de 3-4 ore pe zi, iar in vacante si week-end-uri, pot ajunge sa petrec si 10-12 ore.

| jogabonito a răspuns:

3h pe zi cat ma uit la stiri

| TheStory a răspuns:

Foarte mult, cred ca peste 50%, dar nu am ce sa fac e ca o obsesie, sunt dependent de ele.

Răspuns utilizator avertizat
| xXdoareuXx a răspuns:

Destul de mult, mai ales tv-ul

| Nelamuritul a răspuns:

50%

| andreyy96 a răspuns:

In timpul scoli 3-4 ore maxim...
iar in vacanta peste 5 ore, sunt zile in care nu le pornesc de loc sau cateva minute.

| zoeZoe a răspuns:

5 ore pe zi in medie. In vacanta cam 7

| Blackened a răspuns:

Nu mă uit la televizor.Nici măcar nu am televizor în cameră.Iar la computer stau aproape toată ziua, doar atunci când am chef să citesc sau să mă plimb nu.

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

1 ora TV-ul si cam vreo 2 ore jumatate calculatorul.Adica in totaal 3 ore jumatate.

| pussyland a răspuns:

Tv-ul 2-3 ore seara
pc cam toata ziua