| goldi a întrebat:

Cat timp și bani durează sa mergi cu trenul de la Suceava la Constanța?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Cauta pe Google, CFR călători și poți scrie acolo la ruta Suceava plecare constanta sosire și îți arată cât durează și prețul.Succes!

| sierra1 a răspuns:

Vreo șase ore și cam o sută lei. Ai aici toate posibilitățile în detaliu:
https://bilete.cfrcalatori.ro/vanzare/Rute_.aspx

| suntserios a răspuns (pentru sierra1):

6 ore? Cat optimist. Hai sa facem 9 sa fie realist

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Si buba e ca nu are tren direct din Suceava, trebuie sa schimbe. In principiu cam 9 iese cu o legatura de-aia misto la care stai vreo 10-15 minute sa astepti al doilea tren (si ai sanse bunicele sa il pierzi daca intirzie primul cu care pleci...).

| sierra1 a răspuns (pentru suntserios):

Da, corect: opt ore și șase minute - aveam ochelarii de văzut trenuri din străinatate (la adresa dată, pe coloana "Durata parcurs" scrie clar - pentru cine vede)

| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Durata medie a călătoriei este de 12 h 8 min. si in jur de 100lei