| Katalyn96 a întrebat:

Cata nicotina, cat gudron si cat monoxid de carbon are dunhill alb? Dar dunhill albastru? Ca as vrea sa fac o comparatie. Eu fumez doar ocazional si numai dunhill alb, ca sunt mai usoare. Sunt constient ca nu e bine ceea ce fac, dar fumez doar ocazional. Cel mai concret raspuns va primi funda.

Răspuns Câştigător
| Moonlight123 a răspuns:

Dunhill albastru
Gudron: 7 mg, Nicotina: 0, 8 mg, Monoxid de carbon: 8 mg
Dunhil Fine Cut Silver 4 0.4 4

| DjMarian1993 a răspuns (pentru Moonlight123):

Raspuns. Lasate de fumat.

| Moonlight123 a răspuns (pentru DjMarian1993):

Care e legatura si problema ta?

| DjMarian1993 a răspuns (pentru Moonlight123):

Pai, am fumat si eu cativa ani, dar m-am lasat... Nu mai fuma ocazional, asa am facut si eu si m-am apucat serios sa fumez, ba din prostie, ba sa fiu mai tare cu tigarea in gura atc etc. Cum ti-au spus poate si parinti, vecini, prieteni sa te lasi de fumat iti spun si eu. Lasa-le ca nu e bune dale naiba de tigari afurisite. Am si eu aproape 20 ani dar important e ca le-am lasat, ma simteam aiurea.
Uite: Cineva a zis asa... "Ne cumparam moartea cu mana noastra"! Succes, fa ce vrei prietene!

| Tudor_Calina_1998 a răspuns (pentru DjMarian1993):

Invata sa scrii

5 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Hai ca esti nostim/a. Oricum o sa alegi ce tigara iti place tie sa pufai.