| anonim_4396 a întrebat:

Cate absente aveti?
(nemotivate)
(dar moticate)

33 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari !

| Razvan a răspuns:

Niciuna.Nu-mi permit.La trei absente motivate ne asculta dirigul la chimie sistem Coco si mai mult de 7 nu iei nici daca esti genial la chimie. E putin cam comunist, dar m-am obisnuit cu el

| Ana-Maria94 a răspuns:

1 absenta nemotivatabig grin la info atat.

| Ramina a răspuns:

Nemotivate vreo 7. si motivate vreo 2 laughing

| PuяpℓeMusic a răspuns:

laughing)
am 5 nemotivate si motivate cred ca vreo 10-12thinking
sper sa nu afle tata:-slaughing

| love44katyp a răspuns:

Nemotivate 0 si motivare cred ca vreo 3

| WestSid3 a răspuns:

Nemotivate 0 si motivate 5 whistling

| WestSid3 a răspuns:

Nemotivate 0 si motivate 5 whistling

| xlmpq a răspuns:

Pe semestrul 1 am avut 32, motivate 24, iar pe asta am 6 dintre care motivate 4

| romanionu a răspuns:

Am doar una motivata...ma pus proful de sport absent din gresealalaughing
Si in rest...nu putem fugi de la ore :-s

| Ana a răspuns:

La cum sunt eu fata cuminte blushing nu prea am absente, si chiar daca as face oriqum mi le motiveaza diriga pe toate happy

| Aries90 a răspuns:

Pe sem 1 am avut 38 nemotivate, motivate vreo 30. thinking

Pe sem asta, am vreo 20 nemotivate, dar vreo 18 urmeaza sa fie motivate big grin

| Helvete a răspuns:

Pe primul semestru am avut 14 nemotivate si cam 12 motivate, iar pe semestrul asta am 2 nemotivate, deocamdata laughing

| Zambete89 a răspuns:

Pe sem asta nu am decat una motivata, pe sem I am avut 42 din care 13 motivate si un fugithee hee

| emy_8408 a răspuns:

Pe sem I nemotivate 29, motivate 7.
Sem II nemotivate 14, motivate 0.

| KaKa_2508 a răspuns:

Total absente 43
nemotivate 42
motivate 1 straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face

| Happy a răspuns:

N-am nici una tongue

| Alice_6278 a răspuns:

Buna! Am 15absentze motivate dar nemotivate nu am niciuna. tu kite absentze ai?:*

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Vreo 14 cam asa...toate motivate [pentru ca eram racita]
Nu imi permit sa lipsesc de la ore laughing

| BlackOutCRYS a răspuns:

5 nemotivate

| Яùxsi a răspuns:

Pai sa ma gandesc... nemotivate nu stiu big grin

Si motivate... am destule ca am avut mana in ghips si nu am fost la scoala aproape 4 saptamani.hee hee

| kiwii a răspuns:

Ma, da' vad ca lumea e tare cuminte pe aici...eu am avut 15 absente nemotivate pe primul' semestru si acum am 2.Cam nasol dar nah.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe semestrul I am avut 24 de toate si motivate 14, iar pe semestrul asta am 3. Tu cate ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe sem intai am vreo 10 nemotive, motive niciuna.
Pe sem 2, astazi am facut una la chimiehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am nici una tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 121 de absente motivate ca am fost in spitalsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N'am nicio absenţă, însă profesoara de sport m-a notat deoarece întreaga clasă a făcut gălăgie la oră, în rest am fost prezentă zilnic la şcoală.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce rost are intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nemotivate 0 "motivate" de diriga 6happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe semestrul I am avut 43big grin, iar pana acum am doar 6(nemotivate), ca eu am avut inainte 2 saptamani de practica, deci nu de mult a inceput scoalabatting eyelashes. Copil cuminte, aici degeabalaughinglaughinglaughing.