| kaTTsu a întrebat:

Cate biciclete ai avut pana acum? Si cum a fost prima oara pe bicicleta?

9 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

Vreo 4 laughing Prima data pe 2 rotzi a fost naspa x_x am dat cu bicicleta peste masa si i-am spart borcanele lu bunicamea si dupa am calcato pe piciorthinking invatam si eu sa merg pe 2 rotzilaughing ce naibalaughing
Apoi...cand m-a trimis bunikamea sa iau lapte am mers cu bicicleta si am cazut in potoc straight face noroc ca o venit un vecin sa ma ajute sa ieshee hee

| MoreTime a răspuns:

Pana acum 2 biciclete si prima oara eram cu un var care m-a ajutat sa invat, a durat cam 1 zi sa reusesc sa tin un mers stabil, acum au trecut vreo 7 ani de cand stiu sa merg pe bicicletabig grin...
Dar tubig grin?

| anss23 a răspuns:

Prima oara a fost un dezastrulaughingAcum stiu sa merg foarte bine si pe rampe.big grin

| coosmin24 a răspuns:

Am avut 7 biciclete.la inceput a fost misto mai ales cand am mers ceva metri cu ea si apoi am cazut in nashappy.

| aleee a răspuns:

6 biciclete si prima oara foarte bine! Am reuit din prima sa-mi tin echilibrul!

| denyelle a răspuns:

Vreo. 2. prima oara? hm.la fel ca acum, inca nu am invatat sa merg[prea bine]whistling

| oranya a răspuns:

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Am avut 6 biciclete si planuiesc sa-mi iau 1 noua in vara asta.

| Gabriel_9252 a răspuns:

Vreo 3.laughing toate au ajuns praf... prima oara e cel mai misto pe bicicleta...pentru ca o sa cazi tot timpul!