| Emma_1878 a întrebat:

Cate carti are seria 'Vampirii din Morganville'?[nu aparute la noi]Merci:*

6 răspunsuri:
| Dèzÿ_3997 a răspuns:

Dupa cate stiu eu sunt 2 carti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 carti in amerika? la noi cred cxa o sa apara doar 3 si atat asa cum s`a intamplat si ca the vamprires diaries

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 sunt...si 3 carti la the vampire diaries? cred ca ai ramas in urma trebuie sa apara si a 6a deja

| Alisa_1731 a răspuns:

Apare si 3 daca nu a aparut deja si-o este si volumul 4

| moonelf24 a răspuns:

Cred ca vreo 15, dar nu sunt aparute inca toate nici in SUA

| IoanaaX_2956 a răspuns:

Buna...In america sunt 10 carti daca nu mai multe.la noi momentan doar 2 straight face si apare in curand si 3 ( Aleea intunericului ) uita'te pe siteul autoarei si aflii detalii
Funda?batting eyelashes