| 5452264489521 a întrebat:

CE carti imi recomandati gen : Twilight, Vampirii din Morganville, Seria Divergent, Seria After?

Răspuns Câştigător
| Empower a răspuns:

Academia Vampirilor - Am vazut filmul. Filmul a fost dragut, am auzit lucruri foarte bune despre carte. Ai putea sa o incerci.
Instrumente Mortale - E super cartea. Exista si film, din cate am auzit si serial. Chiar o colega de a mea o citeste in prezent si este foarte impresionata de aceasta carte. O prietena de a mea a citit-o si a spus ca este superba cartea, dar si filmul.
Jocurile foamei - Sunt sigura ca ai auzit de aceasta carte. Sau... Cartile laughing)) din nou, o prietena de a mea a citit toate volumele. De fapt, jumatate de clasa a citit aceasta carte. Foarte frumoasa cartea si te tine in suspans. Recomand

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce iti irosesti timpul cu toate prostiile cand poti citi niste carti adevarate? Daca tot nu poti sa citesti altceva, din genul astora care le-ai zis The vampire diaries sunt ok.

| KimKate a răspuns:

Depinde de genul pe care il preferi...in cazul in care iti plac fantasy si aventura, iti recomand cu inima deschisa seria Eragon;*