| oAndyy a întrebat:

Cate episoade are: Vanatorii de sclavi? Eu m-am uitat pe youtube si am vazut ca la episodul 24 scria: "Ultimul episod"?
P. S "Ultimul episod" scria cand dadeai click sa inceapa videoclipul...

2 răspunsuri:
| romario97 a răspuns:

Da 24 are ca si eu l-am urmarit pe national tv si avea 24 de episoade
funda?

| oAndyy explică (pentru romario97):

Da. sa nu mai astepti nicio funda ca s-a terminat demult. normal ca l-am vazut. sa iti dea maica-ta funda! rolling on the floor tongue (looser) laughing