| eustefan a întrebat:

Cate filme despre titanic sau facut?(funda)

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| BellaVampire a răspuns:

Normal, 1, dar cica ar mai fi unul(Titanic 2) in care Jack reinvie. Nu este decat trailerul pe net. Salut!
FUNDA?

| dafuq123 a răspuns:

Doua

| katyx a răspuns:

Eu am vazut Titanic si Titanic 2 ( sunt alte personaje dar ei stiau cum sunt gradele, erau cu elicopteru si vorbeau, vorbeau la telefon dar tot s-a scufundat nu mai stiu cum ca am uitat) Nu are cum sa invie Jack deoarece cand se termina ea moare deoarece este batrana si trecusera deja cam 50 de ani pana vorbise ea despre intamplarile petrecute acolo, dar poate ca este o altfel de intamplare putin modificata, acum se inventeaza multe pentru a fi mult mai palpitant. Dar mie tot cel original imi place.

| eustefan explică (pentru katyx):

In titanic 2 vasul sa scufundat lovit de 2 ori de un tsunami