| CrazySunshine a întrebat:

Cate fundite trebuie sa ai ca sa ajungi expert TPU?big grin

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Pentru a deveni expert trebuie sa ai minim 500 de raspunsuri. Nu conteaza neaparat numarul funditelor, cat procentajul. Imparti numarul raspunsurilor la numarul raspunsurilor castigatoare si in functie de rezultat vezi daca ai merita sau nu. Trebuie sa ai un procentaj bun. Si apoi, acesta nu e singurul criteriu. Trebuie sa demonstrezi ca stapanesti mai multe categorii si ca ai un caracter frumos. Degeaba ai 200 de fundite daca toate sunt din categoria Beauty & Fasion sau raspunsuri simple la intrebari banale.

Iti urez Baftawinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu numărul de fundițe te face expert ci activitatea ta pe site, răspunsurile tale să fie votate ca inteligente și folositoare, seriozitate fără a aduce atingeri la ceilalți useri prin jigniri, atac la persoană, polemici, etc. și respectarea politicii site-ului.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| Daviiiiiid a răspuns:

Pai nu trebuie sa ai fundite sa devii expert TPU. ci sa ii ajuti pe ceilalti sa nu ii insulti. si trebuie sa raspunzi la cel putin 500 intrebari

| Alexandra. a răspuns:

Nu neaparat fundite, trebuie puncte foarte multe si voturi de la altii, pentru raspunsurile tale. Punctele se fac din raspunsuri+fundite+voturi.
Bafta, poate intr-o zi auzim de tine ca de un expert!

| Ioana1999 a răspuns:

1. 000 cred