| Ama2001 a întrebat:

Cate jocurii de gen mmorpg stiti? in afara de :metin2, perfect worlds si dragons9!

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

IMVU, OurWorld, Club Penguin, Second Life

6 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Silkroad, GuildWars

| sy46 a răspuns:

Silkroad are cea mai calumea grafica din aceasta categorie de jocurihappyDaca vrei sa te apuci, totusi nu-ti sugerez sa joci SilkRoad Online, ci mai bine ECSRO sau SJSRO.

| OnWeed a răspuns:

World of Warcraft, Drift City, 9Dragons, Cabal, Mu... si mai stiu dar nu imi vin acum in minte.

| Ama2001 explică:

Club penguin l-am jucat dar ma enerveaza ca tot ce e tare e de vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ourworld Clubpenguin Ikariam Grepolis TheWest Triburile 4story carae e naspa Gladiatus RunseSCape si altele dar nu metin 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti