| sebastian1999 a întrebat:

Ce jocuri mmorpg stiti in afara de metin2, club marian, perfect worl, talisman, 4story? plz...ma plictissssssssssssesc; vreau unul ca metin 2 nu ma refer la joc ci la cum arata; sa nu aiba nu stiu cate culori; grafica mai simpla

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege de aici : http://mmohuts.com/gamelist funda?

7 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Tia4all.wikiforum.ro/f17-mmo-mmorpgs site-ul descrie si discuta jocuri browser, client, etc.

| ravi a răspuns:

Tera online are o grafica super dupa parerea mea dar nu la toti le merge asa ca vezi

| BossJuniors a răspuns:

Poti juca k asa bine nu prea stiu foarte multe : Kaneva, ForStory, Fifa2010laughing, Mingea Magica laughing, ROME TOTAL WAR. Si Daca mai cauta pe youtube scrii asa : Jocuri MMORG si cand mai gasesc siteuri te anunt k

| BossJuniors a răspuns:

Uite am mai gasit jocuri oricum ti-am promis ca o sa ma intorc sa iti zic din cate mai stiu eu poti juca Pokie Ninja DDtank Lord of the rings :traducere: stapanul inelelor funda?

| Sandu_Catalin_1991 a răspuns:

Ai putea incerca ceva cu grafica bunicia acesta ar fi League of Legend (liga legendelor).
Altul cu grafica slabuta: Tlbb
Un metin f. f. tare ar fi unul privat:
Metin2 United

| icemonster a răspuns:

Eu iti recomand wow sau 4 storybig grin eu alea le joc

| asfintita123 a răspuns:

De ne descarca poate siu cateva jocuri mmorpg:angels warth.