| anonim_4396 a întrebat:

Cate vizionari au in total toate videoclipurile de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Nu se poate ști exact deoarece în fiecare minut, secundă se mai încarcă ceva pe youtube, sau cresc view-urile în continuu. Aproximativ cam câteva miliarde, unități până la zeci având în vedere videoclipuri ce ajung până la 1 miliard de view-uri cum ar fi PSY - Gangnam Style sau Justin Bieber-Baby. Nici youtube-ul nu le numără pe toate în parte(se tot actualizeaza periodic), pentru că se tot schimbă numărul, ar fi o pierdere de timp, darămite noi. laughing

2 răspunsuri:
| libertatea98 a răspuns:

Nu m-am intrebat niciodata si nu o s-o fac...e o pierdere de timp. Daca incerci sa le unmeri dureaza aproximativ 10 zile, si ele sunt vizionate si actualizate zilnic.Nu incerca, funda? happy

| Frostly a răspuns:

Poi in jur de 99.999.999.999 happy Si e in crestere big grin