| cosmin986522 a întrebat:

Cate voturi trebuie sa se stranga sau ce trebuie sa se intampla sa nu aprobe legea ACTA?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este lege, este un tratat. Trebuie lamuriti parlamentarii europeni sa nu aprobe acest tratat ori sa-l modifice, se va discuta si vota in Parlamentul European prin luna iunie. Numai bine!

| tibi95cj a răspuns:

Eu cred, ca daca se strang si 9999999999999 de voturi, tot se va aproba happy Nu cred ca le pasa de campanii anti ACTA sau proteste.