| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu cei de la ACTA a intrat in vigoare legea sau nu, ce sa mai auzit:d

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Noul prim ministru a anunţat că va lua o decizie legată de acest lucru. Sunt curios care va fi aceasta.

| Ana94 a răspuns:

A fost interzisă până la urmă. Dacă nu era, am înţeles c-ar fi trebuit să intre în vigoare din iulie dacă se aproba.

| Biu90 a răspuns:

In iunie legea va fi supusa votarii de catre Parlamentul European. Atunci vom vedeahappy.

| contvechiidc a răspuns:

A spus la tv ca '' NETUL RAMANE LIBER '' asta ar insemna ca nu intra in vigoare happy :X xd

| DenniDen a răspuns:

Intrase in vigoare dar a anuntat la stiri ca nu mai estehappy

| Costel11 a răspuns:

Nu, nu a intrat in vigoare si nici nu intra prea curand

| Pana_Gigi_1976 a răspuns:

Ce se intampla cu lege de timru, a intrat in viguare sau nu?