| weeds a întrebat:

Cate zile libere avem in luna decembrie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine la gradi educatoarea noastra nu vine de sarbatori si nici noi nu mergem, cred ca are treaba cu nenea ala ce o asteapta in fiecare zi la intrare.Banuiesc eu si cu colegii mei gradinari(nu plantam nimic) ca ea are o problema de dezmembrare, pentru ca de fiecare data incerca sa o cuprinda cu mainile si sa o tina strans. L-am anuntat sa nu se mai chinuie, o putem si noi aduna de pe jos.
Nici eu n-am zile libere, nu stiu ce sa-ti zic, cand vreau sa ies pe usa seara ma apuca mami de gluga si ma trage inapoi, libertatea cica vine pe 16-18 ani.
Sper ca n-am deviat si nu m-am intins prea mult, am mancat niste plante de la fratele meu mai mare ce le tine zilnic la neon.De scris am invatat in revistele pentru barbati ale fratelui meu, am scris intr-o zi un fragment dintr-o pagina si nu prea le-a placut, scrisesem pe usa frigiderului, evident ajutat de scaunelul meu.Astept fundita...si dulciuribatting eyelashes day dreaming

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

14 saptamani sad
adica 2 saptamani...

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Pe data de 22 decembrie se dă vacanţă, iar pe 4 ianuarie, revenim la orele de curs. O seară plăcută happy!

pa, pa.

| Nicolelenaa a răspuns:

9 in decembrie si 5 in ianuarie

| LolaKissTheGirl a răspuns:

14 zile [2 saptamani] love struck.
Succes, aaa...si vacanta placuta happy!

| asdfqw a răspuns:

Doua saptamani

| CossMii a răspuns:

E pe data de 21 decembrie pana pe 5 ianuarie. funda?:*

| weeds explică:

Fratilor, ati mancat de pe jos? Nu sunt eleva, ci salariata, deci: cate zile libere, oficiale, conform codului muncii, exista in decembrie?

| Addaaa99 a răspuns:

In vacanta de iarna
avem 14 zile adica 2 saptamani
de pe 22 decembrei pana pe 4 ianoarie 2011
Pwp. papa:*
funitsa?big grin

| marycris a răspuns:

14(2 saptamani). funda? sczz...nu ma logasem

| raine a răspuns:

Eu am 31winking
am ramas fara job

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14(2 saptamani). funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 zile sau doua saptamani.
Sper ca te-am lamurit.
A si apropo vacanta placuta in cele 14 zile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua zile libere

| manke a răspuns:

Lista cu zilele libere de la stat: http://zilelibere.com/.