| YTBDrawingBase a întrebat:

Cate zile poti sa stai fara sa misti

Răspuns Câştigător
| Bogdanst a răspuns:

Salut.Daca as fi preot ti-as spune ca,, Da este pacat,, cum nu sunt preot eu spun CA MERITA FRATE :X:X Ardeo daca merita binenteles aproape e pacat orice daca stai sa te gandesti nu injura nu te la filme xxx si asa mai departe.Fa sex fara probleme. O zi buna si sex placut

6 răspunsuri:
| YTBDrawingBase explică:

Emilia e o intrebare pentru prosti ca tinelaughing

| Burzea a răspuns:

Da
ca a trecut postul

| codgaby a răspuns:

Rupeo frate indoaio cu totu sa nu mai poata merge vreo 2-3 zile decat cracanata!

| alexandra2222 a răspuns:

Normal ca da ca doar nu mai e post.

| WithoutYou a răspuns:

Ce intrebare e asta? phbbbbt

| CatyCatalina_5027 a răspuns:

Cred ca da laughing)laughingde ce sa nu ai voie rolling on the floor