| YTBDrawingBase a întrebat:

Cate zile poti sa stai fara sa misti? tinand cont de acidul lactic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Nu se stie, nu s-au efectuat studii. Nimeni n-a reusit sa stea complet nemiscat o perioada semnificativa de timp.

3 răspunsuri:
| Natanail7 a răspuns:

Cat timp nu vreai apa.

| va2311paa a răspuns:

Pai e cam greu sa stai nemiscat deoarece in cam jmatate de ora amortesti si te dezechilibrezi daca stai in picoare in pat poti sa stai dar cand o sa ti se faca foarte foame n-o sa mai rezisti. Funda?

| YTBDrawingBase explică (pentru va2311paa):

Mai frate,laughing eu nu ma refer la miscarea din mandibula,ci a mainilor, capului, picioarelor, pe termen lung, nu sa fii in coma la spital, ci acasa in pat.