| RoxYuuKikyo a întrebat:

Cati ani are Andy Biersack? confused

Răspuns Câştigător
| alexxxxxxxxxxxxxxxxx a răspuns:

12/26/1990(nascut)nu stiu daca mai e in viata dar daca e fa calculul scade anul cu anul si afli. Funda?

| FloRyX002 a răspuns (pentru alexxxxxxxxxxxxxxxxx):

Cu sa nu mai fie ma in viata? :o

23 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

De ce va interesati de pseudo-poponarul asta penal?

| RoxYuuKikyo explică (pentru Dumnezău):

Nu ti-am cerut parerea si nici nu ti-o voi cere. Am pus intrebarea pentru a afla raspunsul nu parerea ta despre intrebare.
Daca vrei sa vezi de ce ne intereseaza de el pune-ti propria intrebare fara sa mai comentezi la altul.
Pa pa wave

| Dumnezău a răspuns (pentru RoxYuuKikyo):

Cel mai probabil va intereseaza, din cauza faptului ca va place sa ascultati muzica de poponari penali si superficiala.Cineva care asculta BVB,sau macar se intereseaza de trupa,sau de membrii ei,nu are parerea valida, e prea penibil sa asculti asa ceva, sau sa te interesezi de ei.Mai bine ai pune mana sa asculti niste muzica adevarata, nu gayisme.

| RoxYuuKikyo explică (pentru Dumnezău):

Gata. Ti-am inteles parerea. Mersi de sfat. Ascult ce muzica vreau. Nu am de ce sa iti urmez sfatul de aceea te rog sa-ti tii parerile pentru tine.
Nici nu stii de ce am pus intrebarea asta. Deci nu esti in cunostinta de cauza. Asa ca taci. Apropo, daca tot vrei sa stii: ascult toate genurile de muzica cu exceptia manelelor si muzicii populare.
Si... In caz ca nu stii nu s-a inventat acest gen de muzica "gayisme".
Pa pa!

| Dumnezău a răspuns (pentru RoxYuuKikyo):

Ba da, s-a inventat, dar putini il pronunta astfel. Tehnic, ii zice metalcore, sau emo rock.BVB,Asking Alexandria, Eyes Set To Kill, Escape The Fate din perioada Craig Mabbitt, Bring Me The Horizon, Tokio Hotel-astea sunt gayisme, practic, cel mai prost gen de rock, pe care multi il si confunda cu muzica buna.Nu stiu de ce ai pus intrebarea, si nici n-are sens, ca dai un search pe Wikipedia, si gaseai raspunsul.Am indoieli serioase ca asculti toate genurile de muzica, banuiesc ca daca iti dau un black metal sau un rap mai violent si mai profund, fugi ca dracu' de tamaie.

http://www.youtube.com/watch?v=x4S2HNexV6s

| llKagllKagome99 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ba du-te... si eu ascult ROCK! angry

| Dumnezău a răspuns (pentru llKagllKagome99):

Ce am aratat eu acolo e un blackened death metal, care nu cred ca iti pica asa bine, ca e brut, chiar si pentru cei obisnuiti cu rock-ul. Poate iti plac trupe mai soft, sau alea de alternative sau pop-rock.

| llKagllKagome99 a răspuns (pentru Dumnezău):

Hmmmmmmmmmthinking poate dar imi place ROKULphbbbbt

| RoxYuuKikyo explică (pentru Dumnezău):

Sincer, chestia aia care ai trimis-o mi-a placut thinking

| Dumnezău a răspuns (pentru llKagllKagome99):

Niste exemple de trupe care iti plac, daca nu cer prea mult? Asta ca sa ma conving, si sa stiu daca imi sunt confirmate parerile despre preferintele tale muzicale.

| RoxYuuKikyo explică (pentru Dumnezău):

Paaai thinking Imi plac mult Green Day! love struck
Three Days Grace
Apocalyptica
Black Veil Brides
Skillet
Uneori ascult Coldplay love struck
Sirenia

Ai auzit de Emmy? :X Daca nu iti zic eu de el love struck

Mai ascult 3SE
Voltaj
Imi place la nebunie Simplu (Smiley big grin )
Evanescence thinking
Ascult si Cascada big grin Mai rar...
Blaxy Girls love struck
The Cab
Cand imi mai amintesc iti spun laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru RoxYuuKikyo):

Vezi ca nu pe tine te-am intrebat, si nu de la tine am cerut exemple.Nu cumva functionezi de pe doua conturi? Ca vad ca amandurora va plac manga-urile, si cel putin din spusele voastre, va place rock-ul...

Trupele ce le-ai dat acolo, sunt niste vome, cu exceptia Apocalytica, Sirenia, si partial, Coldplay.Care Coldplay, nici macar nu sunt rock, sunt brit-pop, si o trupa de hipsteri cu sound bland, si nicidecum rock.Blaxy Girls n-au nicio treaba cu rock-ul. Emmy habar n-am cine dracu e, dar daca l-ai pus printre trupele alea vomitive, pot sa imi fac o imagine fidela. Sfatul meu e sa recunosti ca esti wannabe, si sa te intorci la pop, ori sa te ascunzi in beci, si sa nu mai spui niciodata ca asculti rock.Ar fi inutil sa iti dau niste trupe cu adevarat bune, ca sigur, nici nu le-ai intelege, sau le-ai asculta doar ca sa impresionezi anumiti pokemoni, sau sa pari misterioasa ca asculti rock.Mars!

| RoxYuuKikyo explică (pentru Dumnezău):

In primul rand scuze ca am raspuns eu! Nu am fost atenta!
In al doi-lea rand trupele care ti-le-am spus nu sunt numai de rock! Stai linistit ca eu stiam asta.
In al trei-lea rand nu imi spune tu mie "mars" pe pagina intrebarii mele... Mai bine nu mai intri tu deloc pe ea.
Nu functionez de pe doua conturi! Este o prietena foarte buna care pana acum nu stiam ca are cont pe TPUhee hee
Pana acum nu am spus nimanui ce ascult eu. Deci este prima data cand fac o lista cu aceste trupe! Le ascult pentru ca imi plac, nu ca sa impresionez nu stiu ce "pokemoni" visezi tu acolo! Daca nu iti plac este parerea ta! Bun! NU AI NICI UN DREPT SA CRITICI ACESTE TRUPE DOAR PENTRU CA TIE NU-TI PLAC!
Nu imi pasa de ceea ce asculti tu si nu voi critica ceea ce asculti deoarece, cine stie? Poate mi-ar placea si mie!
Nu imi place cearta! Dar ma obligi sa-ti raspund! Daca doresti voi face exact ca acel proveb "cel mai destept cedeaza primul" si nu voi mai raspunde la alte lucruri pe care le comentezi!
Mi-a facut placerewinking Poate in viitor imi voi schimba parerea despre tinewinking
Pa'pa! wave

| Love_Magdi_1994 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ba esti prost poate tu asculty muzica de poponary aia fiind manelele sau esti gelos ca ii mai dragut decat tine pa pa wave

| Love_Magdi_1994 a răspuns (pentru RoxYuuKikyo):

Si mie imi place evanescence ascult de la 5 ani

| Dumnezău a răspuns (pentru Love_Magdi_1994):

*asculti,poponari,alea,e

Si cred ca nu ai virgula pe tastatura, sau esti prea comoda.E grav ca unii ca tine ajung sa traiasca pana la 17-18 ani,si sunt eutanasiati de mici, prea multa prostie pe lumea asta! Eu te asigur ca ascult muzica buna, ceea ce nu pot spune si despre tine, cu BVB si Evanescence, doua poponareli de trupe, care jignesc rock-ul si metal-ul.Chiar nu vad cum as fi gelos pe un pokemon, care nici a barbat n-arata, e douchebag si se comporta ca un efeminat penal, dragut e pentru voi, ca de fapt, e o ciumafaie de om.Are mai mult fata de femeie, decat de barbat, poate si de aceea le place unor pufarine prepubere ca tine, de el.Ascult rock,metal, rap, clasica si jazz, nu manele.

Aici e muzica adevarata, nu BVB sau Evanescence, sau Motionless in White:
http://www.youtube.com/watch?v=-BbT0E990IQ

| Love_Magdi_1994 a răspuns (pentru Dumnezău):

Taci ba nymphomanu-le ca tu asculty jezz ca poate maicata nu te lasa sa asculti screemo ca bebelasul se sperie, poponarule zbarcit pun pariu ca ANDY (daca sty cine ii ala )ii mai dragut decat tine de 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 de ori wave

| LexusBianca a răspuns (pentru Dumnezău):

Daca zici ca Evanescence jigneste rock-ul, e clar ca tu asculti mai mult ca sigur manele. De BVB nu esti primul care ii face asa, dar macar altii se abtin sa ii faca poponari si mai stiu eu cum. Dar macar iai ascultat? Si normal ca raspunsul la intrebare e NU! Tu si multi altii ca tine ia un cantaret sau o trupa dupa aspect, nu dupa muzica! Asculta si tu macar o melodie si apoi comenteaza.

| totElodia a răspuns:

21 de ani impliniti un decembrie pe 26.

| adda004 a răspuns:

Vreau sa zic ceva pentru ala cu poza de obsedat de muuzica rock care iti sparge timpanele. daca nu te intereseaza de ce mai raspunzi asa la misto?

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

| PikachuBVB a răspuns:

Are 22 si ziua lui e pe 26 Dec.