| Lyo_4922 a întrebat:

Caut admini pentru un server public mod clasic, nonstop.Singura conditie pentru a primi este sa aveti cateva ore libere pe zi pentru a putea fi activ si daca se poate sa aduceti si voi ceva playeri.
Doreste cineva? Daca da puteti lasa mesaj cu id-ul vostru pentru a va da mai multe detalii.

4 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Daniel_valentin50, sa stii cam mai fost 4 ani adins si stiu multe

| horyman a răspuns:

Ce grad man? smug da-mi detalii de comunitate, ce grad... id : nk_hory_2010; bafta!

| Lyo_4922 explică:

Este un server de counter-strike.

| emanuelrider a răspuns:

Sall mai intati ce server tiai facut de mt sau? si daca i vb de mt eu ma pricep si am mai fost GM GA si am avut si un svr de mt
daca i vb de asa ceva da add la id emanuel_legacy@yahoo.com