| Beffy a întrebat:

M E T I N 2

Cine doreste sa faca un server metin2 privat medium-hard PVM va rog dati-mi pm sa va dau cateva sfaturi, caut un server pvm si
eu si prietenii mei si niciunul nu este pe placul nostru, vrem ceva asemanator cu oficialul pentru mai multe detalii dati un mesaj sa va spun parerea mea happy mersi de asemenea ceilalti puteti lasa raspunsuri cu PVM noi din iunie iulie 2012... funda!

2 răspunsuri:
| silivlad a răspuns:

Pai as vrea eu dar nu stiu cum! aa apropo
am un cont pe metin2united si cu razboinic lvl 93 il dau la schimb cu alte conturi nu pe mt2

| Beffy explică (pentru silivlad):

Enu vreau sa imi deschid sv pentru ca imi place sa joc nu sa-l administrez, dar nu am gasit pana acum nici un server asa cum vreau... am incercat peste 50 de private, am gasit 2 care imi plac problema este ca sunt sute de playeri lvl 99 si deja nu am ce face acolo.E ca si cum as face cont lvl 1 pe ro leonis... daca cieva isi deschide server pvm si vrea un sfat astept aici happy