| Iriiiii a întrebat:

Caut numele unui vedete feminine.are ochii mari, buzele mari si carnoase, par saten e destul de cunoscuta dar eu chiar nu imi mai aduc aminte numele ei. si arata destul de natural in poze. a aparut intr-un film, era ceva ca prima data era fff urata avea paul cret avea sprancenele nepensate, arata neingrijit iar apoi bunica ei ii spune ca e printesa, iar apoi o schimba complet, si pe la sfarsit ea devine regina. imi puteti spune numele vedetei? multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| BeYoU a răspuns:

Anne hathaway

5 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Vedeta pe care o cauti e Anne Hathaway.
Uite aici mai multe informatii despre ea :
http://en.wikipedia.org/wiki/Anne_Hathaway_(actress)
Sper ca ti-am fost de ajutor;)

| MyMindRules a răspuns:

Angelina Jolie

| Tsunade99 a răspuns:

Cum a spus BeYou e Anne Hathaway, stiu la ce film te referi.

| LotteCharlotte a răspuns:

Angelina Jolie?

| Andreea987654321 a răspuns:

Este din Princess Diaries -Anne Hatway