| simplu_9917 a întrebat:

Pirce in buza sau in limba. Sunt cam indecisa, puteti sa-mi spune-ti avantajele de la fiecare? si daca mi-as face in buza imi pot pune si bilutza si cum se zice, acel cerc ( nu stiu cu numeste ). sper ca intelegeti ...Mai mult m-ar tenta in buza pentru ca am buzele destul de "carnoase"laughing si ar arata ok zic eu, dar si in limba e dragut, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Daca iti faci in limba o sa ai ceva de tras cu el. in primele zile o sa ai limba umflata, o sa te doara, nu o sa poti sa mananci mancare solida, trebuie sa ai grija sa nu mananci sarat, fierbinte, trebuie sa faci clatiri cu ceai de musetel dupa fiecare masa. Dar sa stii ca in limba se vindeca mai rapid decat celelalte datorita salivei happy Dupa o saptamana deja te poti juca cu el :X
Iar in buza. e ok. Durerea e suportabila, dupa 1 saptamana o sa iti curga un lichid albicios, o sa prinda cojite pentru ca deja incepe sa se vindece. big grin Successmug

2 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Eo zis sa-ti pui in buza, nu de alta da e mai fain dup parerea mea plus ca ai sh buzele mai carnoase, si eu la fel sh vreau in buza laughing, desi si in limba e fain da totusi in buza e mai vizibil ca sa zic asa in fine faci cum vrei :*

| dyana_8056 a răspuns:

In buza este mai fain pentru ca am si eu:X:XXXsi limba ii fain dar nu til vede nimeni. si cu limba o sa ai mai mult de suferit pe lanaga pirceu din buza nu :X:*

papa:*