| ingerasdragalas a întrebat:

Caut o admina pentru o pagina.As vrea sa fie activa, sa aduca like-uri si sa fie de incredere.Mai multe detalii va pot da pe id-ul meu:laviniacarata@yahoo.com.Fundaa

2 răspunsuri:
| Lory_Loredana_1992 a răspuns:

Buna. Like aici http://www.facebook.com/VremCaLaLaBandSaVinaInMoldovaChisinau3?ref=hl. Apropo caut o admina aici. daca doresti adauga id: loredanaloredana804@yahoo.com

| ingerasdragalas explică (pentru Lory_Loredana_1992):

straight faceSti ca poti sa pui si tu o intrebare fara sa comentezi aiurea la a mea nu?