| Classy a întrebat:

Caut pui de bichon din judetul Hunedoara, pana in 200 de lei, cine are de vanzare ar putea sa imi lase mai multe detalii despre acesta...Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| konohamara a răspuns:

Cauta pe adoptii. eu am gasit husky si gratis ...crede'ma daca dai un anunt pe situri de adoptii s'ar putea sa ai surpriza sa gasesti mai repede decat aici.

| Waterfall a răspuns (pentru konohamara):

Te rog ai putea sa imi spui si mie daca ai gasit...si eu caut si nu stiu stiu de unde sa fac rost sad

| deea221 a răspuns (pentru Waterfall):

Am eu de vanzare pret 400 lei, bichon nascut pe 12 nov.

3 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

Am eu bichon puiut de vanzare daca mai esti interesata, pret 400 lei, sunt din hunedoara.