| piscot_8998 a întrebat:

Caut pui de catelus baiat, rasa pechinez imperial sau cocker spaniol sau bichon malez, ofer maxim 300 lei.(sau pe gratis )

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Giovanna a răspuns:

Maxim 300 lei? rolling on the floor mai bine zi 300 euro! cine iti da bichon la nici 100 euro?!

| Giovanna a răspuns:

Dar tot nu inteleg de ce e pekinezul atat de scump laughing) in mod normal e mult mai ieftin. Bichonul e f scump, e adevarat dar pekinezul e mai accesibil

| iiGeorgii a răspuns:

Am si eu pechinez imperial dar am dat aproape 300 de eurothinking dar merita. thumbs up

| oanaoana63 a răspuns:

Mai ooff sunt o groaza de catei fara stapan...in Romania de ce sunteti atat de rai si vreti toti rasa, eu am avut corcitura, si am dat o pana la urma deoarece mama are astm...si mi a luat bichon pentru ca nu i cade parul!, dar asa nu o dadeam pe cateaua (corcitura) pentru nimic in lume!

| piscot_8998 explică:

@secretkiss am sunat azi un tip si am intrebat de fiecare rasa in parte si mi a zis la TOTII 250 EURO! pechinez asa mult?! oricum caut...