| AngelCosmy a întrebat:

Caut sa cumpar carti duel masters am vazut ca unii vand si cu 100lei 3000 de carti ma intereseaza carti rare de ex : bolmeteus, abzodolba, hanusa etc. din alea cu 2 civilizatii dati-mi va rog ori un link de unde sa cumpar dar sa fie carti rare FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Stefan_Codrin_1999 a răspuns:

Daca esti din Falticeni iti pot da eu cateva. Daca nu esti da raspuns.

| ManeaIonut98 a răspuns:

Vand cartile urmatoare. valdios, aqua master, ballom, billion, boldard, magnus, scarlet, bynor + inca 500 dintre care jumatate sunt rare! Cat esti dispus sa oferi Contacteaza-ma la. ionut_smecheru19 sau 0761288531

| TheEu a răspuns:

Cate deala am avut laughing

| Anaid4ever a răspuns:

Salut. Vad ca esti interesat de carti Duel Masters, intra pe linkul de mai jos. Poate te intereseaza ceva. PS:sunt originale. http://arthur21.sunphoto.ro/Carti_originale_Duel_Masters_de_vanzare

| Anaid4ever a răspuns:

Salut. Vad ca esti interesat de carti Duel Masters, intra pe linkul de mai jos Poate te intereseaza ceva. http://arthur21.sunphoto.ro/Carti_originale_Duel_Masters_de_vanzare

| Ronaldo_Cristisno_1996 a răspuns:

Angel vand eu 50carti 20 lei toate no fi din astea rare dar merita daca esti un colectionis
P.S vrei sa vorbim cautama pe fb cristysno ronaldo

| Mihaiela_Farcasi_1979 a răspuns:

Casesti la narcisa sau in piata originale alcadeias, lord spirits