| mpyth a întrebat:

Caut si eu persoane de treaba cu care sa merg la Beach Please de preferat sa aiba in jur de 17-18 ani pentru ca eu am 17. Nu am gasit niciun prieten cu care sa merg asa ca as vrea sa imi fac si prieteni noi. Astept raspunsuri aici cine e interesat sa ne distramhappy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa mergi la Beach va trebuii sa mai cresti, fiindca minorii nu au voie sa meara singuri peste hotare.

| SaOCorectamPeVioleta a răspuns (pentru Violleta2022):

Beach Please e un festival la Costinesti. Ce fail de raspuns.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ai sanse mai mari sa gasesti pe cineva din orasul tau care merge, daca intrebi asta pe pagina/ grupul evenimentului sau te uiti la lista de persoane care au bifat going.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma faci sa rad. Dintre toți invitații, cel mai interesant este Afrojack. In rest strig numele lor și trag apa. Ne întâlnim la untold, la tomorrowland, ASOT, UMF. Si nu ma refer la UMF Iași laughing Ultra Music Festival.

| AdioTPU a răspuns:

Dar rude, verișori, verișoare nu ai sa mergi cu ei, ele? Chiar așa încredere ai în niște străini din online încât să-i inviți pe ei? straight face

| Andreea99911818181 a răspuns:

Si ai avea incredere sa mergi cu un "prieten" de pe TPU la un concert de **** de copii fara minte unde sunt numai drogati si clar ai nevoie de o cazare sau dormi pe plaja?laughing Daca vrei sa prinzi incredere in tine du te singur. Nu ti face prieteni de pe TPU unde aici majoritatea suntem majori nu minori laughing

| Standanieldragomir55 a răspuns:

Platesti tu si pentru mine?