| danyel343 a întrebat:

Ce accesorii imi recomandati pentru bicicleta?

5 răspunsuri:
| fischer3 a răspuns:

Iti recomand sa intri pe blogul meu si vei vedea acolo.El se numeste:info-bicicleta.blogspot.ro.Numele acesta il scrii sus, cu http.Cred ca ai inteles!

| danyel343 explică (pentru fischer3):

Mersi de recomandare!

| fischer3 a răspuns (pentru danyel343):

Ai intrat pe blog?

| danyel343 explică (pentru fischer3):

Da am intrat si mi-a placut foarte mult...este foarte bine facut, am gasit niste sfaturi si recomandari foarte bune ...bravo pentru blog!

| fischer3 a răspuns:

Iti recomand sa intri pe blogul meu si vei avea respunsul! El se numeste:info-bicicleta.blogspot.ro Scrii linkul la cautare sus.Cred ca intelegi!