| AlexBoy88 a întrebat:

Ce activitati pot face si eu prin casa pentru ca ma plictisesc rau...
Funda!

Răspuns Câştigător
| allyn333 a răspuns:

Poti face curat prin casa- daca esti harnic
Sa te joci pe calculator, sa te uiti la televizor - daca esti normal
Sa faci chestii practice cu plastilina, hartie creponata, hartie glase daca te pricepi la mecanica poti desambla si dezasambla chestii sau le poti repara

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitiiwinking Dar daca esti d'ala mai lenes poti sa te joci un joc se numeste karaoke party

| Dimofte_Karla_Alexandra_1991 a răspuns:

Pai ai putea sa te uiți la televizor, sa dansezi pe Just Dance, sa faci Karaoke, sa faci parada modei laughing tot ce e distractiv. Sper ca te-am ajutat! happy

| BarnyBear a răspuns:

Poti asculta muzica
Uita-te la televizor
Stai la calculator
Deseneaza
Danseaza
Canta
Uita-te la pozele din album
Suna cu numar ascuns

| papushatha2000 a răspuns:

Suna un prieten. Cheama un prieten la tine. Suna cu numar ascuns.