| MihaCool99 a întrebat:

Ce activitati preferati sa faceti primavara?
fundita:X

Răspuns Câştigător
| Andreutza_7316 a răspuns:

Eu ador sa ma plimb cu bicicleta sau rolele, sa ies cu prietenii la un joc de hambal, fotbal sau sa merg la munte dupa ghioceibig grin. Acum depide de preferintele fiecaruia

2 răspunsuri:
| Ollykaa a răspuns:

Sa ma plimb cu: rolele, cu pejosu` cu bike-ul
Sa imi plimb catelul love struck
Sa ies dingura la plimbare prin munti sau oriunde altundeva unde sa fiu singura big grin
Sa ma joc elastic laughing
Sa ma joc prinselea ascuns'ea dupa o pauza asa lungaa oh go on
Sa ies la un basket un handbal ceva. big grin
Sa ies cu prietenele la facut poze pth` facebook laughing
Sa bag castile la ureche si sa stau toata ziua in pat rolling on the floor

Apai, depinde de stare big grin

Mno. pa si Puszi :*

| k1du a răspuns:

Sa ma plimb cu atv-ul.cu bicicleta sa merg la bazinul acoperit.sa ies cu prietenii la mall smug