| fuckThisLife a întrebat:

Ce ai face azi daca ai sti ca ziua de maine nu va mai exista?happy dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

As trage un somn puternic ca sa fiu in forma pentru apocalipsa.

7 răspunsuri:
| Marius151 a răspuns:

Eu as face multe, nu vreau sa imi inchipui ce ar face altii care vor stii ca nu pot fi pedepsiti pentru ce or sa faca.

| Lacoste a răspuns:

As dori sa fiu alaturi de persoana iubita.

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Ias spune lui Roberto ca il iubesc la nebunie!:X:X:X

| Cristiana2011 a răspuns:

Tot ce este posibil laughing!

| ElvisTare a răspuns:

Mas duce in Frankfurt,Dupa Anamaria,as sarutao de multe ori, toata ziua, i-as spune cat de mult o iubesc si as face s.x cu eawinking

| Morenna10 a răspuns:

As petrece aceea zi cu toti cei dragi...in special prietenul meu:X

| zaharbrun a răspuns:

M-as distra, as sta cu iubitul toata ziua, as face toate lucrurile nebunesti pe care am vrut sa le fac si nu am putut sa le fac. Intr`un cuvant nebunie curata...