| 4b a întrebat:

Daca nu ar mai exista ziua de maine, ti-ai marturisi sentimentele azi?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Sentimentele mi le mărturisesc în fiecare zi, așa că nu văd rostul să aștept apocalipsa.

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sentimentele mele sunt stinse de ieri!
Pa, pa.

| mihaelaa18 a răspuns:

Cu siguranta mi-as marturisii sentimentele fata de anumite persoane.Acele persoane care sunt si vor fi mereu speciale in inima meahappy

| Doηηa a răspuns:

Da,doar ce mai am de pierdut?!

| wolder a răspuns:

Tot ce simt am marturisit deja, sunt o persoana foarte sincera si asta-mi face binewinking

| Classy a răspuns:

Depinde daca persoana fata de care am sentimente merita.

| єχcєєℓ a răspuns:

M-aș duce la profa de sport și i-aș zice "Mereu am vrut să facem sex"
M-aș duce pe stradă și aș striga în gura mare "Ce bine că mori Băsescule!

Și aș face orice îmi stă în puteri să petrec ultimele clipe cu cineva special.

| Dariusuu a răspuns:

Daaaaa!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Deja sunt marturisite, si a fost o mare prostie sa fac asta sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai pacatele, daca ai sti cate vise erotice cu tine am avut...

| 4b explică (pentru anonim_4396):

laughing ma omule, din vise nu se traieste... wake up si da valoarea cuvenita clipei.
Sanatate

| anonim_4396 a răspuns (pentru 4b):

Mai abytzule, nu sti ca eu sunt un visator? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimentele mele i le tot zic zi de zi, cred ca l-as saruta non-stop happy.

| gingergirl1 a răspuns:

DA! As muri si eu lunistita!laughing
P.S ai vazut-o pe fb, nu?laughing

| 4b explică (pentru gingergirl1):

Fara fb andraaaaaa

| gingergirl1 a răspuns (pentru 4b):

Ok,ok,stiu ca am vazut si pe facebook o postare asemanatoare si de asta am intrebat, oricum nu conteaza big grin

| varcolaccc a răspuns:

Nuwinking.

| LittleShyDevil a răspuns:

Hmmm. Da! happy As profita de fiecare secunda. happy

| Ankutzaaa a răspuns:

Eu,clar da!:X

| deny2013 a răspuns:

No.

| costelpopa94 a răspuns:

Nu cred, nu rentează si nu prea as avea ce..lumea e satula de poezi, nu cred ca ar avea cine sa ma ascultelaughing

| iuuuliiiaaa a răspuns:

Dupa mine... NU! Sper ca te-m ajutat! laughing :*

| OanaRuth a răspuns:

Doar daca as fi sigura ca nu ar mai exista ziua de maine. happy