| Antonia90 a întrebat:

Ce alegeti dintre Opera si Google Chrome? De ce?
Credeti ca merita sa tin in pc 3 browser`uri? Am IE, Mozilla si Opera.
Sa dezinstalez doua dintre ele? Sau pe toate si sa instalez Google Chrome?
Multumesc!

8 răspunsuri:
| Ionutzsa a răspuns:

Eu am Mozilla... si iti recomand sa pastrezi si tu Mozilla...
Mie mi se pare rapid si eficientwinking
Plus ca are niste optiuni care iti sunt de mare folos. daca esti un "impatimit" al netului...

Pentru mine de exemplu. Bookmarks`ul este esential, ca sa am indemana site`uri de care am nevoie zilnic.
Nu mai zic de Tools. cu al lui Page Info... cu care pot lua orice imagine. de oriunde. chiar daca am voie sau nu laughing

Ma rog, tu decizi ce vrei sa folosesti. in functie de nevoile talewinking
big hug

| RazvanRo22 a răspuns:

Dupa parerea mea Opera este cel mai bun browser

| vibers9 a răspuns:

Google chrome este cel mai simplu browser de folosit big grin insa opera este mai rapid si foloseste mai putin internet deoarece are servere dedicate de compresare a paginilor de internet.

cel mai bine ar fi sa iti instalezi google chromebig grin restul browserelor mi se par foarte inghesuite din cauza toolbar-elor iar acesta este foarte "aerisit" big grin.Am avut toate browserele de care ai scris tu acolo mai sus, le-am folosit pe rand dar pana la urma m.am indragostit de google chromehappy funda?batting eyelashes

| JuLien a răspuns:

Eu folosesc Mozilla. Acesta imi indeplineste aproape toate dorintele spre deosebire de opera si celelalte in care gasesc cate un lucru care ma incurca sau imi lipseste.
te sfatuiesc sa tii Mozilla.happy

| gabi45 a răspuns:

GOOGLE CHROME are ce-a mai mare viteza le am si pe mozilla si opera iar viteza este inferioara chromului

| alexxi a răspuns:

Buna eu folosesc SRWare Iron e un broswer foarte bun.Aseamana mult cu google chrome.Eu ti l-as propune pentru. ca mai vezi si tu ceva nou big grin happy

funda? te rog frumos happy

| Geo14 a răspuns:

Buna.Eu am Opera. Mie mi se pare destul de eficienta adica rapida.Ma ajuta cu mai multe optiuni.De exemplu daca vreau sa citesc niste proverbe pot asculta si muzica mai pot cauta inca ceva si daca era sa fac lucrurile astea cu Internet Explorer mi se deschideau o multime de ferestre.Si Mozilla e bun, parerea mea e ca ar trebui sa pastrezi Opera.
Sper ca te-am ajutat.

| scumpicy a răspuns:

Parerea mea mozilla
am avut opera dar se cam bloca deci opreste mozilla