| тøхх a întrebat:

Ce browser imi recomandati? Eu am : Google Chrome, Opera, Mozilla, Internet Explorer. Care este mai bun? happy

Răspuns Câştigător
| Onutzyk a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome.
Mozilla mi se pare ca merge foarte greu si ma enerveaza cateodata, Opera o foloseam dar acu se misca foarte greu si IE se blocheaza.
Asa ca iti recomand Googl Chromewinking

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu sunt mulțumită de Google Chrome.
Pa, pa.

| Th3eo a răspuns:

Eu folosesc cel mai mult opera dar si mozilla firefox este bun desi mie imi place mai mult opera.

| тøхх explică:

Sau daca nu...Alte browsere daca mai sunt. big grin

| corina977 a răspuns:

Mozilla

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Google Chrome. Mozilla nu imi place pentru ca zice ce jenant iar IE nu il mai folosesc de ani. Cat de Opera mie una imi merge incet.

| Lollάღ a răspuns:

Google Chrome

| cinnamon a răspuns:

Eu cel mai bine ma inteleg cu Mozilla. Google Chrome n-am incercat, IE se incarca greu de tot si Opera mi se tot blocheaza. Cu Mozilla n-am avut nici o problema pana acum. Incearca-le pe toate si vezi cu care te intelegi tu mai bine. Si cu care se intelege si calculatorul tau
edit: am instalat acum chrome si la prima vedere nu imi place. N-am gasit controalele. I'm Mozilla no1 fan for ever laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozzila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Mozilla si merge foarte bine. Ti-l recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Safari incercati!

| zaharbrun a răspuns:

Google chrome

| SweetRazvy a răspuns:

Zic ca este mai bun Mozila deoarece downloadeaza si bine are si viteza buna.De exemplu la un download de-al meu mi-a luat 2 ore maxim si era un joc de 8-9 GB.Primesc fundita? big grin

| SweetRazvy a răspuns:

Spun ca cel mai rau este Internet Explorer fiind ca are viteza mica.La el un joc de 2GB am asteptat 3-4 ore.Era GTA San Andreas

| Stella_9189 a răspuns:

Eu folosesc mozillia