| xXVranceaXx a întrebat:

Ce alegeti? Pisica sau cainele?

Răspuns Câştigător
| Ioan_Gheonea_1976 a răspuns:

Daca locuiesti la apartament sau daca nu vrei neaparat un animal foarte activ pisica e cea mai buna alegere. In plus e foarte curata, dar poate sa lase mult par.
Daca locuiesti la casa si vrei un animal activ cainele e perfect.

15 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Pisică love struck

| alexandrualind a răspuns:

Cainele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caine
E mai loial si mai jucaus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca am caine aleg cainele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" daca nu vrei neaparat un animal foarte activ pisica e cea mai buna alegere " - la mine e ca la formula 1 in fiecare zi rolling on the floor
Le-as alege pe amandoua fara sa clipesc, imi plac ambele. Dar nu am cum sa am catel la bloc, deci raman cu pisica. Imi plac mult cateii pentru ca sunt iubitori, poti sa alergi cu ei, poti sa-i flocai fara sa se supere etc. Dar si pisicile imi plac foarte mult (dar nu alea lesinate care doar mananca, dorm si torc ), al meu se joaca prinsea si ascunsea. Nu e genul sedentar, mai si musca deci nu ma pot plange ca duc lipsa de caine. laughing

| Iunix a răspuns:

Pisica.

| Deliiiia a răspuns:

Buna, personal aleg cainele, dar ambele sunt animale adorabile.

| xXVranceaXx explică:

Pisica

| xXVranceaXx explică:

Vreau mai multe intrebari!

| Damonana a răspuns:

Caine

| ALOALO123 a răspuns:

Caine Lojic

| Volsvagan70 a răspuns (pentru ALOALO123):

Nu e chiar logic. Daca iti place tie nu inseamna ca e logic.

| Lovemydoggy a răspuns:

Cainele

| Teodora1702 a răspuns:

Cainele, este mult mai loial si un foarte bun prieten al omului.
Si pisica este un animal foarte apreciat pentru curatenia ei si pentru faptul ca se alinta foarte mult, dar as alege cainele.

| Harbuz_Nicoleta_2002 a răspuns:

Pisicuta