| Gabry a întrebat:

Ce am putea face ca Romania sa nu mai iasa asa mult in evidenta(s-o spun mai frumos)?

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Dar de ce sa nu iasa in evidenta? stii ca cum cativa ani nici un strain nu stia sa arate pe harta unde este Romania? cu bune sau rele este bien sa fii observat si deci bagat in seama. suntem cunoscuti pentru dacula in lume si mai nou pentru toti care au plecta din tara. eu ma bucur cand un vb cu un strain si zic ca sunt romanca, si imi raspunde ca fost in Romania si ca-i foarte frumos sau ca macar si-ar dori sa o viziteze.

| Gabry explică:

Cand am spus de "iesit in evidenta" ma refeream in sens rau.

| adeana a răspuns:

Sa muncim, sa ne vedem de treaba noastra.
Romania ar trebui sa iasa in evidenta, prin tinerii talentati care ne reprezinta la concursuri, prin oamenii destepti care ne reprezinta in diferite companii internationale si nu prin hoti-spargatori de bancomate de prin Italia, Spania sau Franta.

| di@n@ a răspuns:

Ar trebui ca toata lumea sa munceasca mai mult si mai cinstit.

| stuff0happens a răspuns:

Am vb cu unii strainii si eu stiu numai ca in tara noastra sunt numai gipsy o. O sau am auzit-o cu toti pe Madona ce a zis. Deci clar se pare ca stiu ca avem multi gipsy dupa parearea mea. laughing

| stuff0happens a răspuns:

Voiam sa spun dupa parerea lor

Întrebări recente