| evelynne a întrebat:

Cum as putea sa ma machiez azi la scoala? o ideee ceva... as vrea sa fie mai "trendy", sa iasa in evidenta.

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Eu la scoala ma machez si ma aranjez astfel:
pentru fata: crema,anticearca( cand este cazullaughing ) fond de ten, pudra, farduri maro, move sau roz( nu de fiecare data), creion denmatograf, creion de sprancene, creion de buze si bineinteles gloss
par: placa si ser pentru varfuri deteriorate
sper ca te-am ajutat:*

| Babydoll_4700 a răspuns:

Un machiaj minimal iluminator ar fi perfect. Nici incarcat, si cat se poate de inocent. Sau un babydoll make-upwinking (cauta pe youtube si ai o paleta larga de optiuni). Have a nice day!

| bestgirl1 a răspuns:

Poti sa te mavhiezi cu mult negru pentru ca o sa iti evidentieze ochii si cu un gloss lucios!