| luana2001 a întrebat:

-Ce animalute webkinz aveti? -Va place sa va jucati cu ele? -Cand este ziua lor de nastere? -Care este numele vostru de utilizator din webkinz world?

Răspuns Câştigător
| Merisorr a răspuns:

Eo am un terrier alb si un peace puppy big grin, ador sa ma joc cu ei, ziua lor e in 6 august si in 11 noiembrie :X si numale meu de utilizator webkinz este mamarutzza :*

Si tu aia care comenteaza, nu te-o intrebat nimeni daca e un joc de copii mici si daca ti-a placut ori raspunzi la intrebare ori meri si te arunci de pe bloc, nu merita sa te bagi in seama daca nici macar nu sti cum ii laughing ioi lumea astaaaa!

32 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floor)nu folosesc

| ELD a răspuns:

Mai mamarutzza e problema ta daca joci si iti place, asta e. vre`o problema ca nu ne place si noua si am raspuns la intrebare? In loc sa cititi carti, voi dati lectiilaughing

| Merisorr a răspuns:

Eee si nu-i vorba despre Dede big grin!

| Merisorr a răspuns:

N-am treba cu tine Dede ai zis numa ca nu folosesti nu te-ai apucat sa critici intrebarea... practic ai raspuns la ea mai mult sau mai putin big grin!

| Merisorr a răspuns:

N-am zis ca nu-i mai distractiv cu animale adevarate, ii si clar ca is mai dulci in realitate da ii un joc in care te invata sa ai grija de ele si de banii lor big grin!

| caramelagurl33 a răspuns:

Da am 7 animale webkinz si e tare distractiv, daca ai bani bineinteles u ai cont webkinz?

| MangoGirl a răspuns:

Ei si? ne jucam pe acest site. daca ne place sau nu e treaba noastra.Eu am 3 animalute, un husky webkinz (Benny, 2 decembrie), un buldog(Cerry, 28 iulie) si o vulpita polara (SuZy, 12 februarie) iar contul meu de utilizator e mariapisoias10... te pup si ne vedem noi pe lume

| BackAgainToTPU a răspuns:

Webkinz e un joc de copii mici. nu mi-a placut si nu o sa-mi placa acest joc, pentru ca e o prostie. trebuie sa stai 24/24 online ca sa dai de mancare la un animal ce nu exista! traieste realitatea

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo: www.WebkinzRomania.ro :)

| Chowder a răspuns:

Hmm thinking
e o prostie webkinz dupa parerea mea...
mai bine va luati animale adevarate copilashilor laughing
e mai distractiv asa sa stiti laughing

| sua01 a răspuns:

Am un White Terrier
da imi place mult
pe 9 iulIE
anamira22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am 7 animalute doar atat iti pot spune luana si ca unul dintre ei este singatur small beagle si un tigru endangered bengal tiger si numele meu de utilizator este lola234567sdesde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un singur animalut pe nume Lili. Ami place foarte mult sa ma joc cu el. Ziua animalutului este pe 23 s-au pe 24 decembrie.Numele meu de utilizator este lilipop75.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4catei w; 1dragon; 1testuasa. da, mie tare drag.nu stiu inca.corina71

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 13 si un zumbuddy imi place la nebunie sa ma joc numele meu e saftaanca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 wekkinz.inca nu l-am pus pe al doile.pe primul o cheama Bela si peal doile Cori. sunt foarte draguti. numele meu de utilizator este lety03

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 wekkinz.inca nu l-am pus pe al doile.pe primul o cheama Bela si peal doile Cori. sunt foarte draguti. numele meu de utilizator este lety03.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un caine pe nume tricksy.ador webkinz wold.numele meu de utilizator este selyfrumusika2001

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un catel Border Collie pe nume Bibi-2 iulie, pisica pom-pom Bella-25 octombrie, catel Springer Spaniol-Lulu-22 aprilie si un porcusor de guinea Piggy-8 mai si maine imi iau caine Yorkie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa-ti raspund la utilizator dar animalutul meu este charcoal cat si ziua ei de naştere este pe 1 fedruarie numele ei este pisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place. cod util. e cica ha ha
paretiuetrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 Webkinz! Numele meu de utilizator este Bogael

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pisica siameza, o iau peste tot cu mine, iubesc sa ma joc cu ea, o cheama SISI, ziua ei de nastere este pe 22 ianuarie si, auzi sa ne furi codul sa stii ca nu e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am 20 webkinz si imi place foarte mult sa ma joc cu ele. Ziua lor este foarte des iar numele meu de utilizator nu pot sal zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am 4 webkinz. Jack Rusell(Jacky 5 iunie) Pom-pom kitty(Bella 25 octombrie) Springer Spaniel(Lulu 22 aprilie) si o oaie (Daria 23 august)! cat depsre utilizator...nu ma lasa parinti sa-l dau la nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o vulpe si un caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibuta

| AntoniaOrman a răspuns:

Am 12(nu e ordinea exacta):
1.Signature Gazelle(Annabella)
2.Lil'kinz Yorkie(Sasha)
3.Chihuahua(Chilly)
4.White Terrier-Pufilina
5.Sapphire Pegasus-Blossom
6.Lil'king Golden Retriever-Crysy
7.Red squirrel-Zuzu
8.Pom Pom Kitty-Bella
9. Dazzle Dachshund(ceva de genu)-Belle
10. Rabbit-Iepurila
11.Holland Lop Bunny-Buster
12. Zumbuddy Zeta-Fifi
Da, imi place sa ma joc cu ele.

| Blindeye a răspuns:

Buna.Eu am:un calut pinto(sebastian), un calut golden pegasus(siena), un leu webkinz singature lion(leo)si o pasare lil'kinz oriole(fifi). Numele meu de utilizator este antuanela.Sunt membru delux pe trei luni.bye!