| luana2001 a întrebat:

-cum va numiti?
-cati ani aveti?
-in ce oras locuiti?
-cati webkinz aveti?
-cum ii cheama pe webkinzi vostri?
-aveti cont pe webkinz world?
-daca da care-i numele de utilizator?
-ce rasa este webkinzul vostru?
-aveti peste 9 sau tot atatia webkinz?

7 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Ivana (e evident)

nici unu

Am raspuns la intrebarile de baza

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Corina
ploiesti
nu am straight face

| Muflă a răspuns:

- Coana Lica
- 75
- Maciuca
- cati ochi functionali are Base minus unul
- mumu, lulu, pulu
- you have an obsession, pal

| KellyGreen a răspuns:

Nu vrei sa stii si ce culoare au chiloți mei?

| PrintiCristina a răspuns:

Cristina
8 ani
Iasi
53, 2 mazin hamster si un zum
penelopa, fifi, daisy, mici, rosela, pandia, goldi, clover, zaharia, polly, ginger, rila, lindsey, cream luana, pandirela, sanda luana, layla, elena, petunia, azura (presto), tory, mary, radu, printi cristina, printi vladiana si inca multi alti nu ii pot enumera
da am
zinzimima, hanimontani190 si hani190 (am 3 contori)
pisica himalaiana, clover puppy, persian cat, signature mic vulpe, pisica pom pom si multe altele
am peste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tania
11 ani
stau in Sibiu
am 7 webkinzi (momentan ptc astept sa imi vina unul pe cre l-am comandat pe net)
am un Golden Retriever, Googles alb, pisica Himalayan, lil'kinz Canary, Yorkie, Hamster mazin Snowflake(ala alb complet), white terrier si cum am zis astept sa vina prin posta o pisica Pink an white cat
este clar ca am cont
numele de utilizator: Taniaciontescu ( ma poti cauta sa vezi cum ii cheama pe webkinzi)
mementan nu am peste 9 webkinzi dar urmeaza

| CelMaiMareFanWebkinzDinRomania a răspuns:

Bogdan
8 ani
Bocsa din judetul caras severin
Da am 34
Daria,Miriam,Rabbit,Kity,Bella,Pighi,Mimmy,Chilly,Bobby,Lulu(baiat),Bibi,Hammy(fata),Miley,Puffy(baiat),Vulpisor,Jacky,Missy,Fishy, Chloe,Felix,Sonya,Leon,Maya,Collin,Ella,Foxxy,Zuzzu,Angel(baiat),Sisi,Tom,Belle,Simba, Nanna, Tomy

Întrebări recente