| romiina a întrebat:

Ce aplicatie pentru iPhone trebuie instalata ca sa'mi schimb melodia care'mi suna ( ringthone )?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Trebuie să accesezi root-ul telefonului pentru a putea adăuga melodii, nu mai lungi de 30 de secunde și într-un format pe care nu mi-l amintesc, AAC cred că merge. Ai nevoie de iTunes, ultima versiune, un program numit iPhone Explorer și desigur de cablul de date.

| Cristi_8211 a răspuns:

Nici una! Tot ce trebuie sa faci este sa intri in album sa sa-ti alegi o melodie, apoi dai sus pe butonul obtiuni si alegi ca o folosesti pentru. sonerie... Ar!