| razvan1008 a întrebat:

Ce aplicatii/jocuri faine pentru android( sa mearga si pe android 4.0.4) stiti? happy

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Toate merg pe Android 4.x.x

| MBG a răspuns:

Sunt multe jocuri faine. Uite un site de unde poti lua jocuri pentru telefon:
http://www.umnet.com/
Selectezi Firma, Modelul telefonului si sunt sute de aplicatii si jcouri pe-acolo :D

Sper ca te-am ajutat

╔═.♥.═══════╗
◣_◢ (MBG) ◣_◢
╚═══════.♥.═╝

| Bogatasul a răspuns:

Jetpack joyride,fruit ninja, cut the rope, temple run, angry gran 1, 2, angry gran run,falling fred, running fred, super falling fred, rail rush, istunt 2.
Funda!

| Thooby17 a răspuns:

CUT THE ROPE. Incerca big grin.