| Iuliiikkk a întrebat:

Ce as putea face ca sa nu ma mai plictisesc? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Rëndark a răspuns:

Nu stiu... si eu ma plictisesc rau!
Am inceput sa ma plictisesc din clasa a 7a, acu`s a 10 a!
Cred ca asta se datoreaza pc`ului, deoarece petrec foarte mult timp in fata lui! Inainte jucam fotbal, pingpong, nu stateam deloc in casa... umblam toata ziua cu baietii... acu` mai putin!
Cand ma plictisesc ies din lumea virtuala si ma preocup de cea reala! happy

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Uita-te in oglinda si numara-ti punctele negre de pe fata laughing

| cockie_green a răspuns:

Buna...eu de abia acum am venit de afara...am mers in izvor cu prietenii am cunosc noi prieteni, am cantat la chitara, ne.am plimbat
Pe urma eu o sa imi fac temele cred, o sa ma uit la un film si o sa ascult muzicahappy...cam asta am facut eu azi ca za nu ma plictisesc...baftawinking

| MiniMo a răspuns:

Ai putea sa vezi un film!
Sa iesi la o plimbare!
Sa desenezi!
happy
O gramada de activitati! happy