| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Ce as putea face de 1 decembrie? ma refer pentru scoala... ceva practic :d un desen, un puzzle sau ce? straight face nu am idei stralucite!
Va rog ajutati-ma!
Cel mai istet raspuns, primeste funda. happy

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

1 dec pica sambata,dar poti duce lunea un desen, un steag, cani pictate, baloane pictate, ruago pe mama ta sa faca prajituri in forma de litere ( R O M A N I A ).
*-*

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un desen, o poezie, o compunere.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

O macheta, cumpara plastelina si fa ceva din ea.
*-*

| Florinaaaaaaaa explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Merci smug imi place ideea cu cana pictata si cu prajiturile love struck

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Florinaaaaaaaa):

Mi-au venit[ideile]pe moment. Cu mare drag!
*-*

Răspuns utilizator avertizat
| DurexBun a răspuns:

Pe 1 decembrie nu se face scoala.

| Florinaaaaaaaa explică (pentru DurexBun):

rolling on the floor)))) stiu ca nu se face scoala... poate nu m-am exprimat eu corect, dar ma refeream ca trebuie sa fac ceva legat de 1 decembrie, pe luni happy