| rralu123 a întrebat:

Ce as putea face la o petrecere in pijamale dar sa nu fie ceva plictisitor

Răspuns Câştigător
| qAndrada a răspuns:

Pai. puteti sa faceti schimb de secrete, sa va jucati carti, sa comandati pizza, sa jucati Adevar, Provocare sau procent, puteti sa va jucati flori, fete sau baieti. Jocul cu sticluta. Sa jucati mima. Sa va uitati la un film si sa aveti popcorn sa mancati, Baba oarba prin toata casa, concurs de dans, un concurs de miss, sa ziceti povesti cu fantome, Karaoke, dati-va cu ruj legate la ochi, una dintre voi sa faca teste iar alta sa raspunda... si altele, fundita?

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Macaua? (sau alte jocuri cu carti)

| TheMuschetar a răspuns:

V-a puteti uita la un film, sa jucati adevar sau provocare (dar cu provocari calumea), daca esti fata v-a puteti machia una pe cealalta sau puteti sa faceti cea mai mare bataie cu perne.
Sper ca te-am ajutat.